Perde Yıkama

Perde Yıkama

Ev ve işyeriniz de bulunan hassas ve  temizliği son derece zor olan stor perde, zebra perde, katlamalı perde, kalın perdeler, tül perdeler ve jaluzi perde temizlikleri firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Firmamızdan randevu aldıktan sonra perde yıkama ekibimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdeleriniz yerinden itina ile söküp fabrikamıza kırıp dökmeden özenle götürmektedir.

 Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak mekanizmadan kumaşlar sökülür.  Ayrılma işlemi bittikten sonra özel solüsyon ve perde yıkama için hazırlanmış biyolojik deterjanlarla yıkama yapılır . Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. Ayrıca  perdelerin mekanizmaları da özenle yıkanıp temizlenmektedir. Yıkama işlemi bittikten sonra perdeler ayrı bir yerde bol suyla durulanmaktadır. Durulama işlemi bittikten sonra perdeler özel yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Bu aşamada perdeleriniz kesinlikle katlama kıvrılma işlemleri görmez. Perdeler kendi haline bırakılarak doğal yollarla kurutulması, ilk günkü gibi kalmasını sağlamaktadır. Kurutma işlemi akabinde perdelerinizin montajı tekrar yapılır.Ambalajlanan perdeleriniz siz değerli müşterilerimizin uygun olduğu gün ve zamanda teslimatı ve yerine montajı yapılır.