Halı Yıkama

Halı Yıkama

    Halılarınız servisimiz tarafından ücretsiz olarak teslim alınır ve yıkama tesisimizde, sorumlu personelimize teslim edilir.Halılarınız, toz ve mitelardan arındırma işlemi uygulanarak, temiz bir şekilde yıkamaya hazır hale getirilir. Halılarınız tek tek profesyonel ekip ve tam otomatik makine ile tamamen doğal halı şampuanı ile önce arka yüzü, sonra ön yüzü yıkanarak, leke kontrolüne alınır ve üzerinde leke var ise lekenin türüne, halının cinsine göre yine özel olarak hazırlanmış,doğal solüsyonlarla lekeden arındırılıncaya kadar leke sökme uygulaması yapılır. Hanedan Temizlik firmamızca uygulanan solusyonlu bol su ile yıkama işlemi neticesinde halılarınız yumuşak, uzun ömürlü ve canlı bir şekilde kurutmaya alınır. Kurutulan halılarınız,personelimiz tarafından toplanıp,fırçalama işlemi ve akabinde poşetleme işlem sırasına alınır ve servisimiz tarafından adresinize teslim edilir.

Çözüm Ortaklarımız
Halı Yıkamada Hanedan Temizlik Uygulamaları
  • Toz Alma işlemi; Halılarınızdaki dibe çöken görünmeyen toz,mite,ve kalıntıların temizlenmesidir.Bu işlem toz alma makinemiz ile yapılmaktadır..Bu işlem Tire’de tek firmamızca uygulanır.
  • Doğal Halı Şampuanı; Biyolojik olarak test edilmiş Sağlık bakanlığı onaylı yüzde yüz doğal halı şampuanı kullanmaktayız.Firmamızda bulaşık deterjanı domestos gibi halılarınıza zarar verecek hiçbir kimyasal kullanılmaz. Halılarınız bizim için değerlidir.
  • Arka Yüzün Yıkanması; Halılarınızı önce arka yüzünden yıkarız ki dip kısımlarının yumuşamasını ve leke kusmasını önlemiş oluruz.Unutmayın ki halılarınızın önce arka yüzleri kirlenir.Hijyenik bir temizlik sağlanması sağlığınız için elzemdir.
 
 

Yerinde Halı Yıkama – Duvardan Duvara Halı Yıkama

 

Döşeme halılarınızda veya halınızın evden gitmesini istemediğiniz durumlarda yerinde halı yıkamayı güvenle tercih edebilirsiniz. Yerinde yıkama öncesi halının el dokuması ,yün halı, step gibi farklı temizleme teknikleri gerektiren halı olup olmadığı belirlenir.

Halınıza uygun deterjan hazırlanır. Halı dövme makineleri ile dövülür.Bu işlem sırasında bilinen yöntemlerle
tozlara ve dipte biriken kirlere ulaşılır.

Halının içerisinde ve evimizin bir çok köşesinde olan miteler yaşar.Halınızın mite vb. Canlılardan arındırılması ancak bu işlem ile sağlanabilir.

Tamamlayıcı bir işlemdir.Tozdan arındırılan ve dezenfekte işlemi görmüş halınızın daha temiz olmasını
ve mis gibi kokmasını sağlar.

Kalan tüm yabancı maddeyi zeminden uzaklaştırır.Halınız kuruya yakın bir hale gelir.