İnşaat Temizliği

     İnşaat Temizliği , Tadilat Sonrası Temizlik

    Yeni almış olduğunuz eviniz, işyeriniz yada tadilat yaptırdığınız tüm mekanlarda uzman ve deneyimli kadromuzla sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

     Firmamız inşaat aşaması yada tadilatı bitmiş ev, işyeri, villa, ofis gibi mekanlarınızın inşaattan kalan kalıntılarından, boya,sıva,alçı, kir ve tozdan arındırıp, kullanılabilir hale getirerek, temiz ve hijyenik bir ortama kavuşturmaktadır.İnşaat temizliğinde karşılaşılan kirler zorlayıcı, bulunan çözümler malzemeyi yıpratıcıdır.  Özenle seçilen hele günümüzde evleri farklı hale getirebilmek için kullanılan malzemeler bir hayli pahalı ve hassastır. Yapısı bozulan malzemeyi onarmak pek mümkün değildir.

    Bu temizlik kapsamında tüm ekip ve ekipmanlar tarafımızdan sağlanır. İşin durumuna göre özel olarak hazırlanmış kimyasallar kullanılır. Bu temizlik hizmeti sayesinde size sadece eşyaları yerleştirip kullanmaya başlamak kalır. Yapmış olduğumuz bu temizlik hizmeti için ekibimiz önce keşif yaparak sizin özel isteklerinizin olup olmadığını öğrenir.Sonra nasıl bir temizlik yapılmasının uygun olduğu tarafınıza anlatılarak sizinle birlikte karar verilir.Akabinde ekiplerimiz gerekli donanımlarla birlikte kararlaştırılan gün ve saatte hizmet vermeye başlar.

  • Mobilya poşetlerini mümkün olduğunca bir gün önce söküyor ve havalandırılmasını sağlıyoruz.
  • Fugo alçı tozlarını temizleyerek başlıyoruz.
  • Çekmecelerin içi, dolap içlerinin süpürülmesi
  • Pencere ve kapı bantlarının sökümü
  • Boya slikon harç v.b. Kalıntıların temizlenmesi
  • İnşaat kalıntısı kalmayan mevcut yerin genel temizliği .
  • Duvar silimi (isteğe beğlı)

  Yukarıdaki işlemlerin uygulanması ile temiz ve hijyenik yaşam alanları sunuyoruz.

UNUTMAYIN!!! Onay Almadan Ayrılmıyoruz...

Hanedan Temizlik; ev, büro ve ofis temizliğinde sizlerden onay almadan çalışma sahasını terketmez. Bu yüzden müşteri memnuniyeti konusunda hassas bir firmayız.Farkımızı bizi tercih eden müşterilerimiz bilir.