Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Ücretsiz servisimiz ile evinizden alınan halılarınız otomatik makineler ile biyolojik halı şampuanıyla yıkanmaktadır.

Koltuk Yıkama

Firmamızda buharlı sistem ve sulu sistem olarak iki türlü koltuk temizliği yapılmaktadır. Her türlü koltuk takımı yıkanır.

Ev - Ofis Temizliği

Ev ve ofis temizliğiniz sizden gelen talep doğrultusunda şekillenir.Ücretsiz keşif yapılır.Zamanında teslim edilir.

İnşaat Temizliği

Her türlü inşaat sonrası, apartman yada tek daire temizlik işlerinizde profesyonel kadromuzla bir telefonla yanınızdayız.

Tadilat Sonrası

Evinizde,apartmanda yada işyerinizde tadilat yaptırdınız.Bizimle iletişime geçin yaşam alanlarınızı sizin için temizleyelim.

Fabrika Temizliği

Profesyonel ekipmanlar ile fabrikaların her türlü temizlik işlerinde uzman ve eğitimli personelimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Zemin Temizliği

Her türlü yüzeylerin temizlik hizmetleri,cila ve parlatma işlemleri bu işe uygun makina,ekip ve limyasallar ile yapılmaktadır.

Cam Temizliği

Apartmandan işyerine,fabrikadan okula bir çok alanda cam temizliği hizmeti profesyonel ekibimiz ile verilmektedir.

Battaniye Yorgan Yıkama

Yorgan,battaniye,nevresim,uyku takımı yıkama hizmetimiz doğal ve kaliteli deterjanlar kullanılarak yapılmaktadır.

Perde Yıkama

Stor zebra tül ve kumaş perdeleriniz ücretsiz servisimiz ile evinizden alınır.İtinayla temizlenir ve uzman ekiplerimiz tarafından montajı yapılır.

Duvar Silimi

Duvar silme işlemi genelde yeni binalarda duvara yapışan ince toz (fuga,alçı) tabakasının,buharlı sistem ile kalıcı olarak temizliğidir.

Merdiven Temizliği

Merdiven temizliklerinde yasal sorunlarla uğraşmanıza,eleman geldi gelmedi diye düşünmenize gerek yok. Kurumsal firmamızla hizmetinizdeyiz.

Okul - Dershane - Yurt - Cami Temizliği

Her türlü okul,anaokulu,dershane yurt ve cami temizliği titizlikle tepeden tırnağa uzman ekibimiz ile yapılmaktadır.

Yatak Yıkama

Firmamız buharlı yatak yıkama ve normal yatak yıkama hizmeti vermektedir.Sizin için uygun olan yöntemi belirleyip yataklarınıza hijyen katıyoruz.

Yangın - Su Temiliği

Yaşanmasını hiç istemediğimiz yangın ve su basmalarında, sizlere uzman kadromuzla her türlü kolaylığı gözeterek yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Personel Temini

Firmamız bünyesinde iş güvenliği sertifikalı elemanlarımızı sizlerin ihtiyaçlarına göre temin ediyoruz. Kurumsal firmalara personel temini sağlıyoruz.