Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

    Koltuk takımları bulunduğu ortamda en çok kullanılan eşyalardır. Hem iş yerlerinde hem evlerde kullanılan bu eşyaların ise belirli dönemlerde temizlenmesi gerekmektedir. Her türlü koltuk takımınızın temizliği, bu iş için özel geliştirilmiş teçhizat ve koltuk yüzeyindeki deri yada kumaşa uygun deterjanlarla işinde uzman ekibimizle temizlenir.
Hanedan Temizlik firması olarak koltuk temizliğinizi yaptığımızda koltuklarınızın renginde herhangi bir değişiklik olmaz. Aksine kirlenmiş olan koltuk temizlendikten sonra orijinal rengi daha belirgin bir şekilde görülür. Düzenli olarak yaptıracağınız koltuk temizleme işlemleri sayesinde koltuklarınız yıpranmayacak ve daha uzun yıllar kullanabileceksiniz. Ancak şunu unutmayın ki koltuk temizliği uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Yüksek paralar ödeyerek aldığınız koltuklarınızı temizletirken kaliteli bir firmayı seçin. Biz koltuk yıkama hizmetinde sizlere bir telefon kadar yakınız.

Sulu Sistem Koltuk Yıkama

    Piyasada bu hizmeti veren bir çok firma mevcuttur. Ancak biz sulu sistem yıkamada kullandığımız doğa dostu deterjan ve yüksek vakum gücüne sahip makineler ile bu alanda da iddialıyız. Koltuklarınız özel hazırlanmış leke sökücü özelliği bulunan doğal şampuan püskürtülmesi ile temizliğine başlanır. Şampuanın etki etmesi için bir süre beklendikten sonra lekeli alanların, bu iş için özel yapılmış, yumuşak fırçalarla temizliğine geçilir. Ardından koltuğunuz vakumlanarak yıkama işlemi sonlandırılır.

Buharlı Koltuk Yıkama

    Dövme makineleri ile koltuğunuz özel bir sistemle dövülür. Bu sayede en dipteki tozlara bile ulaşılır. Koltuğunuz bu dövme işlemi sırasında aynı makinede bulunan vakum sayesinde temizlenmeye hazır hale gelir.
Buharla dezenfekte işlemine başlanır. Buhar vermek sureti ile koltuk yüzeyi canlı görünmeye başlayacaktır. Koltuk kumaşınıza uygun ölçülerde buharı ayarlanabilen vakumlu ve buharlı makinelerimiz ile deneyimli elemanlarımız koltuklarınızda gerçek bir temizlik görmenizi sağlıyacaktır. Tozdan arındırılmış ve dezenfekte edilmiş koltuklarınız en uygun metaryellerle yıkanır. Kuvvetli vakumlama işlemi ile yaz / kış 3-5 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir.
NOT: Uygulanan buhar kesinlikle yüzeylere zarar verecek yıpratacak bir buhar değildir.Ele ve cilde temas ettiğinde bile zararsızdır.