Ev Ofis Temizliği

Ev Temizliği

    Hanedan Temizlik firması olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hareket ederiz.Müşterilerimizin ihtiyaçlarının belirlenmesi, doğru ekipmanla zamanında ve kaliteli iş teslimi için ücretsiz keşif yapıyoruz.
Personellerimiz size verilen gün ve saat içerisinde tüm ekipman ve kimyasallarla hizmete başlarlar. Keşif hizmetinde tarafınızdan belirtilen,şekillenen temizlik hizmetini vaktinde ve zamanında profesyonel firma güvencesi ile alırsınız.
Yaşam alanlarınızı nezih bir ortama dönüştüren Hanedan Temizlik tecrübeli ekibi ile daima hizmetinizdedir.

Ofis Büro Temizliği


    Hanedan Temizlik günlük hayatınızın önemli bir bölümünü geçirdiğiniz işeyerlerinin temizliği konusunda heran yanınızdadır. İşlerinizin yoğunluğu,stres ve zaman kaybı gibi etkenlerle birlikte, bu işte uzmanlaşmış personel, yasal sorunlar yaşamayacağınız, iş bitiminde gider kalemi olarak gösterebileceğiniz, bir hizmet ihtiyacında sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın keşif yapalım,istediğiniz hizmeti beraber şekillendirelim ve siz normal işlerinize devam ederken biz işyerinizin temizliğini tamamlayıp hazır hale getirelim.

Onay Almadan Ayrılmayız...

Hanedan Temizlik; ev, büro ve ofis temizliğinde sizlerden onay almadan çalışma sahasını terketmez. Bu yüzden müşteri memnuniyeti konusunda hassas bir firmayız.Farkımızı bizi tercih eden müşterilerimiz bilir.

Hanedan Temizlik Avantajları

      Firmamızı tercih etmeniz durumunda,sizlere sağlayacağımız avantajlar;

  • Güven: Firmamız personeli daimi kadromuzdandır.Bu nedenle karşınızda kurumsal firmamız vardır. Personellerimizde aradğımız en büyük özellik güvendir.
  • Ekipman: Firmamızda temizlik alanında uzman olarak bilinen Karcher,Fakir,Philips gibi markaların yanında Endüstriyel temizlik makinalarıda kullanılır.
  • Kimyasal: Firmamız kesinlikle ağır temizlik kimyasalları kullanmaz. AB ve TSE standartlarına uygun doğal temzileyiciler kullanır.
  • Uzmanlık: Firmamız personeli temizlik hizmeti konusunda tecrübeli ve deneyimlidir.
  • Teslimat: Firmamızdan hizmet aldığınız takdirde verilen süre sonunda iş teslimi yapılır. Firmamız teslimatın zamanında yapılabilmesi için gerektiğinde gece mesaisi yapar. Bu konuda bir sorunla karşılaşmaz ve ek bir ücret ödemezsiniz.
  • Yasal Güvenlik: Firmamız personeli iş güvenliği eğitimi almış ve Bakanlık onaylı, sertifika sahibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Allah göstermesin yaşanılacak herhangi bir kaza ve yaralanmada yasal olarak sizlerin bir zorunluluğu olmayacaktır.
  • Memnuniyet: Müşteri odaklı çalışan firmamız uzun süredir bu sektördeki yerini siz müşterilerimizin memnuniyetine borçludur. Memnun olmadığınız onay vermediğiniz hiç bir işi bitmiş saymıyoruz.
  • Uygun Fiyat Bölgemizde bu alanda en uygun fiyata hizmet veren firmayız. Ekiplerimiz en az iki yada üç kişiden oluşur. Temizlik hizmeti için size verilen fiyatın dışında hiç bir masrafınız olmaz. Tüm ekip ve ekipman tarafımızdan karşılanır. Gündelikçi diye tabir edilen kişilerle bile kıyaslandığında fiyat olarak avantajlıyız.
  • Ve unutmayınız ki; HANEDAN TEMİZLİK vergisini veren, personeline yasal yükümlülükleri yerine getirerek, istihdam sağlayan kurumsal bir firmadır. Merdiven altı, ve kanun dışı bu işi yapanlarla karıştırmayınız.